close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
کسب درآمد از بیت کوین BitCoin, با سند دریافت Click Here
در شروع سعی کنید از مرورگر اپرا استفاده کنید چون گزینه Adblock مانع کار میشود و اپرا این گزینه را ندارد و سریع جستجو میکند.   گزینه آنتی بنر AntiBaner آنتی ویروس خود را هنگام کار خاموش کنید(مشکل امنیتی ندارد) تا سایت ها باز شوند وگرنه سایت بصورت عدد 1*1 نمایش پیدا میکند.   یکی از مطمئن ترین روش های کسب درآمد که قطعا برای بسیاری از کاربران جالب توجه است. در اینجا به معرفی بیت کوین BitCoin, ایجاد کیف پول و معرفی سایت های معتبر درآمد از آن به طریق کلیک آگهی - نظر سنجی ها - جستجو ها Tasks…
کسب درآمد از بیت کوین BitCoin, با سند دریافت Click Here

در شروع سعی کنید از مرورگر اپرا استفاده کنید چون گزینه Adblock مانع کار میشود و اپرا این گزینه را ندارد و سریع جستجو میکند.

 

گزینه آنتی بنر AntiBaner آنتی ویروس خود را هنگام کار خاموش کنید(مشکل امنیتی ندارد) تا سایت ها باز شوند وگرنه سایت بصورت عدد 1*1 نمایش پیدا میکند.

 

یکی از مطمئن ترین روش های کسب درآمد که قطعا برای بسیاری از کاربران جالب توجه است.

در اینجا به معرفی بیت کوین BitCoin, ایجاد کیف پول و معرفی سایت های معتبر درآمد از آن به طریق کلیک آگهی - نظر سنجی ها - جستجو ها Tasks و دیگر طرق  میپردازیم.

 

2 سایت دیگر به این پست اضافه شد

 

بیت کوین چیست؟

 

بیت کوین پول دیجیتالی است که بر خلاف سایر پولهای دیجیتالی رایج یک مرکز کنترل مشخص ندارد و توسط هیچ ارگان یا نهاد دولتی اداره نمیگردد بلکه از ساختار P2P و کدگذاری در حد امنیت نظامی برای حفظ اطلاعات و تایید تراکنشها استفاده میکند. بطور خلاصه این پول به وسیله خود مردم اداره میشود اما به واسطه کدگذازی کسی امکان دستکاری سیستم را ندارد. 

 

مزیت اول این سیستم این است که هر کس میتواند بدون ارایه مدرک شناسایی در عرض 5 دقیقه یک حساب بیت کوین داشته باشد و بلافاصله با هرنقطه از جهان مبادله مالی داشته باشد که این امر برای ما ایرانیها که متاسفانه تحت تحریم سیستمهای مالی هستیم تجربه جالبیست .

 

مزیت دوم عدم امکان دخالت دولتها در این سیستم است چرا که کل سیستم در حد بسیار امن کدگذاری شده و هیچ سرور مرکزی وجود ندارد که مورد حمله قرار گیرد و یا با حکم قانونی متوقف شود . مزیت دیگر نداشتن یک سرور مرکزی اینست که تمام اطلاعات و تراکنشها در هزاران کامپیوتر که به صورت داوطلبانه در سرار دنیا با این سیستم همکاری میکنند درحال گردش است و اگر کسی بر فرض موفق به رمز گشایی سیستم و دستکاری اطلاعات بشود باید حداقل 51% از کل کامپیوتر های شبکه را در کنترل داشته باشد تا بتواند از پاک شدن اطلاعات دستکاری شده جلوگیری کند و با موفقیت آنها را به نفع خود ثبت کند .

 

بیت کوین ارزش ثابتی ندارد و هر بیت کوین الآن حدودا 950 دلار میباشد(متغیر است) . سایت های کمی سود از طریق بیت کوین میدهند ولی حسن آن اینست که بسرعت قابل انتقال و معامله است و ارزش نقدی بسیار بالایی دارد.

 

 ایجاد کیف پول بیت کوین و سایت های درآمد بیت کوین را در ادامه خواهیم گفت.

 

یکی دیگر از راههای درآمد بیت کوین از طریق نرم افزارهای بیت کوین است که به استخراج بیت کوین معروف است اما مراقب باشید! این گونه نرم افزارهارا خریداری نکنید چون استفاده از آن مستلزم سخت افزارهایی است که بایستی اینترنتی با مبالغ سنگین خرید کنید(شاید سرتان کلاه برود).

 

یا اگر ریسک کنید کل سیستم شما نابود گردد.

 

فقط از طریق معمول یعنی سایت ها مثل درآمد از دیدن آگهی یا بازی یا تسک ها و ... کلا از طریق سایت های معتبر درآمد کسب کنید.اگر اینترنت با حجم نامحدود دارید نظر سنجی ها هم درآمدزاست(بخشی از تسک ها Tasks)

 

{نکته عمومی: شما میتوانید برای ثبت نام در هرسایتی از یک یوزرنیم استفاده کنید ولی پسورد خود را متفاوت انتخاب کنید- پسورد خودرا در یک دفترچه حتما یادداشت کنید و به حافظه خود اطمینان نکنید. اگر زیاد به سایت های مختلف میروید. یوزر پسوردهای خود را در نوت پد ویندوز ذخیره و روی آن رمز قرار دهید) برای اینکار notpad را باز کنید آدرس سایت های خود را بانضمام یوزر پسورد ها منظم در نوت پد ذخیره کنید تا هنگام ورود به سایت ها با کپی پیست سریعا وارد شوید.

 

اگر متن نوت پد شما فارسی است هنگام ذخیره زبانه Encoding را باز کنید و UTF-8 را انتخاب کنید تا فارسی ذخیره شود. کلیه فایل ها پس از ذخیره در Documents بایستی به یکی از درایو های دیگرتان انتقال دهید تا درصورت مشکل یا تعویض ویندوز مفقود نشود}

 

از مرورگر اپرا استفاده کنید تا سایت های کسب درآمد از شما نخواهند که گزینه Adblock غیرفعال کنید.

 

شروع در آمد از طریق بیت کوین

 

1)ابتدا ایجاد کیف پول: (که به دو صورت نرم افزاری و سایتی ایجاد میگردد.از آنجا که نرم افزاری فرایندی طولانی طی میکند لذا بهترین کار ایجاد کیف پول از طریق سایت است که تعداد معدودی فعال هستند و ما بهترین را معرفی و آموزش میدهیم)

 

بعد از کسب درآمد بایستی بیت کوین آدرس(شماره حساب) خودرا بدهیم تا سایت مربوطه درآمد ما(مثلا طی یکهفته کار یا بصورت ساعتی) به کیف ما انتقال دهد.

 

برای ایجاد کیف و آدرس کیف(بیت کوین آدرس یا شماره حساب) به این آدرس بروید Blockchain.info. پسورد خودرا یادداشت کنید. گزینه Wallet را انتخاب کنید.

 

حتما بیت کوین آدرس خود که با عدد1شروع میشود و طولانیست و Identifire را جایی یادداشت کنید. (میتوانید در نوت پد ذخیره کنید.بهمراه پسورد ورود به سایت چون اگر پسورد گم شود قابل بازیافت نیست ولی در خصوص آدرس خود میتوانید از برنامه ریکاوری سایت استفاده کنید)

 

 Identifire و پسورد کیف پول قابل بازیابی نیست حتما یادداشت کنید.

 

خب پس به این سایت میرویم  Wallet را انتخاب میکنیم New Wallet. پسورد خود را یادداشت.{برای ایجاد کیف پول بیت کوین}

 

**wallet
و برای ورود هم از Wallet استفاده میکنیم. به عکس های زیر توجه نمایید:
**newWallet
پس Identifire را وارد کنید و مراحل را برای لاگین و ورود طی نمایید.

هرجا در آمد کسب کردید آدرس بیت کوین را وارد کنید تا در سایت فوق که کیف پول شماست ذخیره و بعد از رسیدن به 1 بیت کوین براحتی تبدیل به دلار و بفروش برسانید یا قبل از آن با سایت های طرف معامله با کوین معامله کنید (البته بعضی سایت ها باید 10 روز درآمد کسب کنید تا انتقال دهند ولی حتما انجام میدهند من هم گرفتم و سند آن در ادامه ارائه میدهم)

-------------------------------------------------

2) سایت های کسب درآمد و پرداخت با بیت کوین

خب حالا چند سایت برای درآمد کوین:

اول به این سایت بروید و با دیدن چند آگهی میکرو بیت کوین بگیرید و بعد از یک هفته تا ده روز درخواست بدید به آدرس بیت کوین شما پرداخت کنند.من خودم دریافت کردم و سندش را قرار میدهم.

وقتی روی آگهی کلیک میکنید ابتدا باید چند حرف یا عدد را وارد کنید تا بفهمد ربات نیستید سپس وریفای کنید آگهی ها 15 ثانیه حداکثر هستند.وقتی تایم تمام شد برای بستن آگهی حتما گزینه Close رابزنید.
**bitcoin
این هم سند دریافت من از این سایت معادل 35 سنت هر 1دلار معادل 100 سنت است.(برای دریافت چندروزی 5 دقیقه آگهی ببینید تا به حداقل پرداخت برسید)
**سند دریافتی .بیت کوین.BitCoin
--------------------------------------

دوم این سایت که فقط با وارد کردن حروف کپچا به شما کوین میدهد! بعد یک جمله اضافه میشود کهcredit کنید. حالا یا به کیف پول شما میفرستد. یا اینکه کوین را میدهد تا بتوانید در یک سایت game بازی کنید. من خودم بازی نکردم فقط از گزینه جایزه استفاده کردم. ولی فقط ساعتی یکبار یا نیم ساعت اجازه میدهد.پس از یکماه واریز میکند

پس آدرس بیت کوین (شماره حساب کیف پول) خود را کپی پیست میکنید و حروف کپچا را مینویسید و تمام! اگر نتوانستید کپچا را بخوانید روی حروف کلیک کنید تا عوض شوند.

-------------------------------------

سوم این سایت به شما تسک Tasksمیدهد یا بازی و غیره... و درآمد از این طریق است. تسک ها انواع مختلف هستند مثل جستجو در تویتر یا گوگل یا نظر سنجی{باید سریع پاسخ ها را بدهید تا زمان به پایان نرسد}

 


اگر از شما خواست تا در سایتی دیگر ثبت نام کنید تا عملیات کاری شما بصورت داشبورد نمایش دهد.اینکار را انجام دهید.و نوع در آمد خودرا تعیین کنید که الویت با بیت کوین باشد یا دلار.

 

-----------------------------------

چهارم: این سایت MyBitcoin هم از طریق نظرسنجی و دیگر وظایف Tasks پرداختی بسیار خوبی دارد.


----------------------------------

خب فعلا بخش اول را تمام میکنیم تا در آینده نزدیک. برای دریافت سایت های بیشتر دریافت مایکروبیتکوین روزانه فقط نام کاربری خود را که با آن در سایت هایی که معرفی کردیم ثبت نام کردید را به ایمیل ما بفرستید.

در هر سایت که بیت کوین میدهد فقط باید Bitcoin Address خودتان را که با عددد 1 شروع میشود را وارد کنید یا همان شماره حسابی که در سایت کیف پول blockchain.info باز کردید. دیگر اطلاعاتی را وارد نکنید.
نمونه آدرس کیف پول: 1KVdWYkZzDgsHcv98QqnRF1WgXMoYogAZz
در وبگردی خیلی آدرس یا تبلیغات خواهید دید ولی در سایت هایی که از آن آگاهی ندارید و یا جدید با وعده های بزرگ هستند ترجیحا فعالیت نکنید 
به نکات و توصیه ها توجه کنید.
پسوردهای خود را گم نکنید.(اگر مایلید در نوت پد ویندوز ذخیره کنید سپس به دیگر درایو ها مثل D - E انتقال دهید تا بعد از تعویض ویندوز از دست نرود)

اگر جایی نیاز به نرم افزار مترجم داشتید اطلاع دهید.

از نرم افزارهای مدیریت ایمیل استفاده کنید.

از آنتی ویروس بروز استفاده کنید.

درصورت اطلاع بیشتر نام کاربری که در سایت های فوق ثبت نام کردید را به ایمیل kamikambia@gmail.com بفرستید.

همیشه موفق و پیروز باشید
 
 
 
 
برای دیدن آگهی از سایت Clicks که بنر زیر میباشد.باید گزینه Surf را بزنید.
پس از بازشدن آگهی صبر کنید تا پیام ضد ربات که از شما میخواهد جواب جمع یا تفریق 2 عدد را بدهید.وسپس شما را تایید میکند.
مثلا 7-12= خب عدد 5 را وارد کنید و پس از تایید تب را ببندید و آگهی بعدی را ببینید.

BTC Clicks banner
درباره : کسب درآمد از بیت کوین , سایت های بیت کوین BitCoin ,
بازدید : 90
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 9

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


قالب وبلاگ